آخرین خبر های هیئت :

هیئت حضرت علی اصغر (ع) بیرجند حادثه دردناک کشته شدن جمعی از هموطنان عزیز در زلزله کرمانشاه را تسلیت عرض می کند (واحد فرهنگی )

زندگی کن! حتی اگر بهترین هایت را از دست دادی. چون این زندگی کردن است که بهترین های دیگر برایت میسازد. کرمانشاه مرگ عزیزانت را تسلیت می گویم ۲ ن آن شمعم که شبها در شبستان تو میسوزم ، به ظاهر شاد و در باطن ز هجران تو میسوزم. مرگ هموطنان را در زلزله کرمانشاه تسلیت عرض میکنم ۳ امشب ... بیشتر بخوانید »

رحلت حضرت محمد(ص) شهادت امام حسن(ع)وامام رضا(ع) تسلیت باد

۲۸صفر رحلت پیغام دار آخرین، خاتم نبوت را نگین، حضرت رسول واپسین، عینیت قرآن کریم، حضرت رسول اکرم صلی‌الله علیه و آله بر مسلمانان جهان تسلیت باد. پیامبر اکرم(ص) پس از بیست و سه سال دعوت و مجاهدت و ابلاغ پیام الهی و پس از فراز و نشیب­های فراوان در راه انجام رسالت بزرگ خویش، سرانجام در روز دوشنبه، بیست ... بیشتر بخوانید »

فرارسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی بر عموم شیعیان تسلیت باد

محرم مدرسه عشقی است که باید در آن درس آموخت. محرابی است که باید در آن به نماز عشق ایستاد و نردبانی است که باید از آن بالا رفت تا به لقای حق شتافت. عاشورا سالروز عروج خونین سبکبالان عاشقی است که با شهادت خویش حماسه ای جاودانه آفریدند. عاشورا چشمه نوری است که سیاهی ها و تاریکی ها را ... بیشتر بخوانید »

فایلهای لایه باز جهت استفاده در مراسم شیرخوارگان

با سلام و احترام فایلهای لایه باز(با فرمت tif ) مراسم شیرخوارگان حسینی جهت استفاده یکپارچه هیئت های برگزار کننده مراسم شیرخوارگان حسینی در لینک زیر بارگزاری شد. خواهشمند است از هرگونه تغییرات متفرقه و اضافی در طرح ها خودداری نمایید. با تشکر مجمع جهانی حضرت علی اصغر (ع) استان خراسان جنوبی فایل های لایه باز جایگاه و اطلاع رسانی بیشتر بخوانید »

دهه مهرورزی عید قربان تا عید غدیر بر تمام مسلمانان جهان گرامی باد

عید قربان عید پاک ترین عیدها است عید سر سپردگی و بندگی است. عید برآمدن انسان از خاکسترهای خویشتن خویش است. عید قربان عید نزدیک شدن دلهایی است که به قرب الهی رسیده اند. عید قربان عید برآمدن روزی نو و انسانی نو است. غدیر یک روز نیست یک تاریخ است یک نوع عقیده و فکر است و نشان دادن ... بیشتر بخوانید »

۲۲ فروردین ولادت امام علی (ع) و روز پدر بر تمام مسلمین جهان مبارک

ولادت امام علی (ع) و روز پدر بر تمام مسلمین جهان مبارک ولادت و حسب و نسب بنا بوشته مورخین ولادت على علیه السلام در روز جمعه ۱۳ رجب در سال سى‏ام عام الفیل (۱) بطرز عجیب و بیسابقه‏اى در درون کعبه یعنى خانه خدا بوقوع پیوست،محقق دانشمند حجه الاسلام نیر گوید: اى آنکه حریم کعبه کاشانه تست‏ بطحا صدف ... بیشتر بخوانید »